Borelióza

Lýmska borélióza

Vylučenie borelií pomocou biorezonancie

V prípade uštipnutia kliešťom, komárom alebo iným hmyzom sú príznaky niekedy nebadateľné, no neskôr sa môžu vyskytnúť bolesti hlavy, závrate, pocitmi tuhnutia šije, nervozita, tŕpnutie končatín, či chrbta. V tomto štádiu sú však už borélie rozšírené v tele a imunitný systém je zaťažený a nevie sa sám vysporiadať. Pri vyvádzaní - eliminácii baktérií pomocou Bicom Optima je možné dostať ochorenie pod kontrolu a pomôcť imunitnému systému. Terapia je bez vedľajších účinkov. Prístroj Bicom Optima je využívaný doktormi a terapeutmi najme v Nemecku, Česku, Taliansku alebo vo Švajčiarsku.

Môžete sa zbaviť záťaží bezbolestne a bez liekov a antibiotík pomocou frekvencíí. Borélie a ich toxíny napádajúce centrálnu nervovú sústavu sú ťažké záťaže pre organizmus.

Prístroj presne namerá či je daná terapia potrebná a aký čas ju prevádzať. Terapia môže trvať od 5 do 30 minút, v závislosti od toho ako je organizmus zaťažený boréliózou. Po eliminovaní borélie z tela sa prevádzajú detoxikačné programy, ktoré sú tiež presne testované.

Záleží na každom zvlášť či chce svoj zdravotný stav liečiť chemicky, alebo využiť biorezonančnú terapiu, ktorá je bez vedľajších účinkov. Biorezonančná terapia prináša ihneď úľavu. Prípadne sa telo prenastavuje do 3 dní na zdravšie fungovanie.