Recenzie

Ja mám veľmi dobrú skúsenosť. Dcéra mala vysoké teploty viac ako 40"C. Trvali vyše týždňa nezaberalo nič z pohotovosti. Po biorezonancii okamžite sa mohla najesť, ustúpila teplota, prestali návaly tepla a chladu. Boli vylúčené flavovíry, retrovíry, nejaké druhy baktérií a bolo po probléme. Bol to okamžitý účinok, ktorý som sama nechápavo pozorovala.

Jana Jakubová
Mám veľmi dobrú skúsenosť s biorezonanciou. Dala som testovať cez krv mojim rodičom a diagnostika prostredníctvom BICOMU OPTIMA nám diagnostikovala všetky choroby o ktorých sme vedeli ale veľkou výhodou je, že ich dokáže liečiť. Veľmi nám pomohla a to hlavne odstránila silný zápal pečene, žlčníka, upravila vysoký krvný tlak. Z tela dokáže odstrániť rôzne vírusy, ako retrovírusy, flavovírusy, plesne a baktérie. A taktiež pomohla i pri psychických problémoch. Máme veľmi dobrú skúsenosť.

Martina Poláková

realitná kancelária

Ja mam skusenosti ako ty, ze ludia si pochvaluju a tiez som nasla len negativa na nete. ale zas kamoske na psychiku to z dlhodobeho hladiska nepomohlo i ked chvilu si to chvalila aj ona.

Ja to každému môžem len odporúčať.

Marta Janková

obecný úrad